• Обновено
Европската дома декорација високо - квалитетни круг дрво ѕиден часовник high-end мода и креативни еколошки ѕиден часовник
zoom_in

Европската дома декорација високо - квалитетни круг дрво ѕиден часовник high-end мода и креативни еколошки ѕиден часовник

DEN 9360.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
Браун
Тип:
Ѕидни Часовници
Дијаметар:
52cm
Должина:
520mm
Motivity Тип:
Кварц
Применливи Сместување:
дневна соба
Ширина:
5cm
Комбинација:
Ги одделува
Обликот:
Кружни
Дисплеј Тип:
Игла
Стил:
Европа
Форма:
Единствен Лик
Материјал:
Бамбус & Дрвени
Функција:
Антички Стил
Тежина:
4000g
Ѕиден Часовник Тип:
30 мм Дебел Плоча
Шема:
Апстракт
Број На Модел На:
KS302
Тело Материјал:
Дрвени

Слични производи во категоријата..