• Обновено
Лофт железо пареа панк водовод ретро Гроздобер ѕид lamp, e27 sconce светла за јадење соба дневна соба и спалната соба ресторан бар
zoom_in

Лофт железо пареа панк водовод ретро Гроздобер ѕид lamp, e27 sconce светла за јадење соба дневна соба и спалната соба

DEN 1650.48

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Напон:
220V,110V,90-260V
Број На Модел На:
YY-BG147
сертификација:
CE,RoHS,EMC,LVD,VDE
Техника:
Насликани
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
База Тип:
E27
Осветлување Област:
10-15square метри
Примена:
Трпезарија
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Сенка Тип:
Железо
Сенка Ветер:
Надолу
Карактеристики:
гроздобер ретро дизајн
Боја На Каросеријата:
Црна
Бренд Име:
Newrays
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Употреба:
Индустриски
Број на извори на светлина:
1
боја:
античкиот црна/синозелена рѓа/chrome ' рѓа /бронза рѓа
Стил:
Гроздобер Ретро
Место:
Салон Студија Господар Спална соба бања Хотел Сала Хотел Опременост на бар

Слични производи во категоријата..