• Обновено
Keythemelife Дебели Водоотпорен Анти-масло Алуминиумска Фолија самолепливи Налепници Душеци Sliver Позадина за Фиока Кујна Бања 2B
zoom_in

Keythemelife Дебели Водоотпорен Анти-масло Алуминиумска Фолија самолепливи Налепници Душеци Sliver Позадина за Фиока

DEN 68.88

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
40x200cm, 40x100cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Плочка,За Чад Издувни Гасови,Прозорец Налепници,За Кабинетот Шпоретот
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
H191
Бренд Име:
Keythemelife
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема

Слични производи во категоријата..