• Обновено
vinilos paredes Хартија Прилагодено Боја се Достапни Тотем Ѕид Налепници Дневна Соба Отстранлив Декорација Tiki Уметност Decals Mural ZA832
zoom_in

vinilos paredes Хартија Прилагодено Боја се Достапни Тотем Ѕид Налепници Дневна Соба Отстранлив Декорација Tiki Уметност

DEN 255.36

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
црна, сина, сива, зелена, виолетова, црвена, жолта, кафена, прилагодено боја, портокал
Големина:
33x122cm, 25x91cm, 43x152cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
ZA832
Тема:
Шема
Материјал:
ПВЦ

Слични производи во категоријата..