• Обновено
3Colors 30x30x5cm Soundproofing Пена Акустична Пена Звукот Третман Студио Соба Апсорпција Оптоварување Плочки Полиуретан пена
zoom_in

3Colors 30x30x5cm Soundproofing Пена Акустична Пена Звукот Третман Студио Соба Апсорпција Оптоварување Плочки Полиуретан

DEN 48.48

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
Црна, Сина, Црвена
Шема:
3D Налепница
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
50PC1A50826-%
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
OOTDTY
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
пена

Слични производи во категоријата..