• Обновено
Домаќинство електрични мултифункционален машина за шиење двојно игла фитинг 3ММ 4MM 2MM mm трговија на големо машина за шиење игла
zoom_in

Домаќинство електрични мултифункционален машина за шиење двојно игла фитинг 3ММ 4MM 2MM mm трговија на големо машина

DEN 143.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Капчиња Кука
Материјал:
Челик

Слични производи во категоријата..