• Обновено
Водоотпорен Дигитални GPS Брзина Метар Светлото SM001 Брзина Контра За АТВ UTV Мотоцикл Автомобилски моторни возила РЛ-SM001
zoom_in

Водоотпорен Дигитални GPS Брзина Метар Светлото SM001 Брзина Контра За АТВ UTV Мотоцикл Автомобилски моторни возила

DEN 3552.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Објектот Ширина:
6.42cm
Специјални Функции:
батеријата индикатор/ час метар
Објектот Висина:
5.1cm
Име На Модел:
РЛ-SM001
Материјал Тип:
ABS
Објектот Тежина:
150g
Објектот Дијаметар:
5.6cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Бренд Име:
runleader
Објектот Должина:
6.42cm

Слични производи во категоријата..