• Обновено
Tachometer ВРТЕЖИ во минута Метри Водоотпорен Час Метар За Гас на Моторот мотоцикл јама велосипед мотокар трактор морски пила косилка за трева
zoom_in

Tachometer ВРТЕЖИ во минута Метри Водоотпорен Час Метар За Гас на Моторот мотоцикл јама велосипед мотокар трактор

DEN 933.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Објектот Висина:
1.5cm
Објектот Дијаметар:
3.9cm
Име На Модел:
РЛ-HM025R
Материјал Тип:
ABS
Објектот Должина:
7.1cm
Објектот Тежина:
80g
Специјални Функции:
час метар/timer/counter
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
3.9cm
Бренд Име:
runleader

Слични производи во категоријата..