• Обновено
Водоотпорен Tachometer Час Метар За Гас на Моторот мотокрос мотоцикл едрилица АТВ Dirt quad велосипед јама велосипед мотор РЛ-HM012
zoom_in

Водоотпорен Tachometer Час Метар За Гас на Моторот мотокрос мотоцикл едрилица АТВ Dirt quad велосипед јама велосипед

DEN 664.80

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Објектот Должина:
5.4cm
Име На Модел:
РЛ-HM012
Материјал Тип:
ABS
Објектот Тежина:
65g
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
3.7cm
Специјални Функции:
час метар
Бренд Име:
runleader
Објектот Висина:
1.4cm

Слични производи во категоријата..