• Обновено
100pcs/многу CBRL јута кеси, јута торбичка, лен торбичка за toiletry/златен накит,Разни бои,големина изменуваат,трговија на големо
zoom_in

100pcs/многу CBRL јута кеси, јута торбичка, лен торбичка за toiletry/златен накит,Разни бои,големина изменуваат,трговија

DEN 1032.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Должина:
9cm
Објектот Тежина:
6g
Објектот Ширина:
7cm
Производ Карактеристики:
Drawstring Торба
Објектот Висина:
0inch
Број На Модел На:
hongjinye00955
Големина:
7*9cm,според вашите барања
боја:
Различни бои се достапни
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата..