• Обновено
1PCS FSB50450S СОП
zoom_in

1PCS FSB50450S СОП

DEN 50.40

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Регулатор На Напон
Пакет:
СОП
is_customized:
Yes
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Број На Модел На:
FSB50450S
Температурата На Работа:
Стандард
Состојба:
Нови
Примена:
Сите IC

Слични производи во категоријата..