• Обновено
Принцеза се облекуваат пеперутка Форма 3D фондан торта силиконски калап за полимер глина калапи кујна чоколадо тесто бонбони Глина алатка 220
zoom_in

Принцеза се облекуваат пеперутка Форма 3D фондан торта силиконски калап за полимер глина калапи кујна чоколадо тесто

DEN 201.36

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Бренд Име:
ангелските крилја
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
FT-0220
Материјал:
Силиконска Гума
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Фабриката места:
Трговија на големо:
кориснички:
100% Храна одделение материјал:
Превозот Пратката:
Примена:
Употреба:
Направи:
Рејтинг на температура:
боја:

Слични производи во категоријата..