• Обновено
Јаглерод Керамички Сопирачки Влошки За ЈАМАХА 660 XT X Supermoto 2004-2014 Пред ОЕМ Нови DTRAD Висок Квалитет
zoom_in

Јаглерод Керамички Сопирачки Влошки За ЈАМАХА 660 XT X Supermoto 2004-2014 Пред ОЕМ Нови DTRAD Висок Квалитет

DEN 574.80

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Материјал Тип:
Јаглерод Керамички Композитни
Објектот Висина:
0.87cm
Бренд Име:
DTRAD
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Дијаметар:
8cm
Име На Модел:
ZP244
Објектот Тежина:
0.25kg
Специјални Функции:
накладките
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ECE
Објектот Ширина:
5.5cm
Објектот Должина:
7.5cm

Слични производи во категоријата..