• Обновено
[ KLD Мастило ] Компатибилен СВЕТЛИНА СИНОЗЕЛЕНА LED УВ Мастило за инк-џет УВ flatbed печатач со DX5 DX6 DX7 глава за печатење ( 1 парче X 500ml )
zoom_in

[ KLD Мастило ] Компатибилен СВЕТЛИНА СИНОЗЕЛЕНА LED УВ Мастило за инк-џет УВ flatbed печатач со DX5 DX6 DX7 глава

DEN 1008.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
KLDink
Компатибилен Бренд:
Epson
Број На Модел На:
led УВ мастило
Тип:
мастило рефил кит
боја:
СВЕТЛИНАТА СИНОЗЕЛЕНА
Мастило видови:
LED УВ Мастило / UV LED Лекува Мастило
Содржина:
500ml
Место на Потекло:
Кина (Копно)
користат за:
DX5/6/7 глава за печатење со LED или Жива светлина
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата..