• Обновено
kalaisike кожа Универзална столче Опфаќа за Volvo сите модели s60 s40 s80 c30 v40 v60 xc60 xc90 xc70 автомобил стил додатоци
zoom_in

kalaisike кожа Универзална столче Опфаќа за Volvo сите модели s60 s40 s80 c30 v40 v60 xc60 xc90 xc70 автомобил стил

DEN 4799.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Материјал Тип:
ПВЦ
сет парче:
>10
Специјални Функции:
Чување & Tidying,Вода-Доказ,Основна Функција
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
5kg
Објектот Ширина:
49cm
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Бренд Име:
kalaisike
Mfg Серија Број:
Универзална
Објектот Должина:
135cm
боја:
црна,розова,портокалова,виолетова,црвена

Слични производи во категоријата..