• Обновено
Универзална 360 степени капките вода Прст Прстен држачот за Мобилен Телефон паметен Телефон Стојат Држач За iphone 5 5s SE 6 6s 7 7s 8 8s плус
zoom_in

Универзална 360 степени капките вода Прст Прстен држачот за Мобилен Телефон паметен Телефон Стојат Држач За iphone

DEN 47.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Број На Модел На:
025 телефон носителот
полнач:
No
Компатибилен Бренд:
Универзална
Материјал:
Алуминиум Легура
Држач За Во Автомобил:
Yes
Има Звучник:
No
Велосипедот Носителот:
No
Бренд Име:
Lulumi
Компатибилен Model1:
за iphone 4Good Acer Алкател Archos Ковчегот Blackview
Компатибилен Model2:
за huawei ASUS BlackBerry BQ Гасеница Coolpad
Компатибилен Model3:
за samsung Cubot DEXP Digma Elephone Explay
Компатибилен Model4:
за sony Летаат Geotel Gigabyte Ginzzu Gionee Хаиер
Компатибилен Model5:
за xiaomi Google Highscreen Hisense HomTom
Компатибилен Model6:
за леново HTC iMAN Irbis IUNI Jiayu Jinga Just5
Компатибилен Model7:
за Амазон doogee Leagoo LeEco LG Meizu Micromax
Компатибилен Модел 8:
за Nokia Nomi OnePlus OPPO летаат Microsoft за Motorola
Компатибилен Model9:
за Philips Prestigio Tele2 UMI Vernee Портокал Oukitel
Компатибилен Model10:
за Ulefone Vertex Vivo Водафон Wiko Wileyfox ZTE

Слични производи во категоријата..