• Обновено
10PCs Нови HC186104H1-FPC837DR HC186104H3-FPC838DR GT910 За 7 Irbis TX49 екран на Допир digitizer панел стакло Замена на Сензор
zoom_in

10PCs Нови HC186104H1-FPC837DR HC186104H3-FPC838DR GT910 За 7 Irbis TX49 екран на Допир digitizer панел стакло Замена

DEN 786.72

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Број На Модел На:
HC186104H1 FPC837DR HC186104H3 FPC838DR
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Бренд Име:
witblue
Тип:
екран осетлив на допир

Слични производи во категоријата..