• Обновено
Марко Raffine 24/36/48 Бои Професионални Цртање Обоени Молив Поставена Железната Кутија Растворливи Боја Моливи Училиште Материјали
zoom_in

Марко Raffine 24/36/48 Бои Професионални Цртање Обоени Молив Поставена Железната Кутија Растворливи Боја Моливи Училиште

DEN 479.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Доведе Боја:
Обоени
Број На Модел На:
МАРКО 3220-TN
Бренд Име:
Марко
Доведе Цврстина:
2B
Растворливи Или Не:
Pastille
Тело Материјал:
Природно Дрво
Квантитет На Пакет:
24/36/48Colors/set
Скица На Цртеж Моливи:
Канцеларија Училиште Молив Материјали
Висок квалитет:
Подарок За Деца Пријатели
Погоден предмет:
Студентите, Децата, Божиќ подароци
Материјал Escolar:
Професионални Цртање Молив Сет
уметност резерви:
боење моливи
Марко:
Шарени Не-toix Висок Квалитет
Headstream:
Кина

Слични производи во категоријата..