• Обновено
2x 75mm Квадратен Облик Ангел Очи Комплет Светлина Водич Ореол Прстен LED светилки drl Светлата за Магла Прстен Бели Црвени Жолто За Моторни Автомобил 12V DC
zoom_in

2x 75mm Квадратен Облик Ангел Очи Комплет Светлина Водич Ореол Прстен LED светилки drl Светлата за Магла Прстен Бели

DEN 534.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Емитуваат Боја:
црвено-сина, Црвена, Бела, Сина, Жолта
Тип На Објект:
Ден Светлина
Објектот Дијаметар:
7.5cm
Објектот Тежина:
100g
Специјални Функции:
75mm Ангел Очи
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Материјал Тип:
светлината упатство
Напон:
12V
Име На Модел:
75mm
Бренд Име:
MAXGTRS

Слични производи во категоријата..