• Обновено
1000ml Бело мастило Пред-третман течност За Epson DX5 F186000 F187000 4880 7880 9880 R1900 R2000 F2000 Памук, Текстилни Печатење
zoom_in

1000ml Бело мастило Пред-третман течност За Epson DX5 F186000 F187000 4880 7880 9880 R1900 R2000 F2000 Памук, Текстилни

DEN 621.12

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
мастило рефил кит
Компатибилен Бренд:
HP
Бренд Име:
boma.ltd
Број На Модел На:
BM-DX5
Име на производ:
Бело мастило пред-третман на течен
глава за печатење:
За Epson DX5 Piezoelectric млазницата
Печатач:
За EPSON 4880 4800 7880 9880 R1900 R2000 F186000
боја:
проѕирен
јачина:
1000ML/PC
Примена:
Се користи за Бела текстилни мастило пред-третман за печатење
функција 1:
Направи печатење во боја живописни
Карактеристика 2:
За да се Избегне летање мастило
функција 3:
Подобрување на лепливоста
Олово Време:
2-4 работни дена по плаќање

Слични производи во категоријата..