• Обновено
Новиот екран на допир За 8.9 инчен IRBIS TW38 Таблета екран на допир панел digitizer стакло Сензор замена Бесплатен Превозот
zoom_in

Новиот екран на допир За 8.9 инчен IRBIS TW38 Таблета екран на допир панел digitizer стакло Сензор замена Бесплатен

DEN 198.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
Црна
Број На Модел На:
За IRBIS TW38
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
witblue
фитинг:
IRBIS TW38 екран осетлив на допир

Слични производи во категоријата..