• Обновено
Нови LCD Дисплеј Матрица За 7 Irbis TZ45 3G / Хаиер G700 Хит 3G Таблет внатрешна LCD екран панел Модул Замена Бесплатен Превозот
zoom_in

Нови LCD Дисплеј Матрица За 7 Irbis TZ45 3G / Хаиер G700 Хит 3G Таблет внатрешна LCD екран панел Модул Замена Бесплатен

DEN 377.28

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
witblue
Број На Модел На:
Irbis TZ45 3G ЛСД екранот
Тип На Производ:
Таблета LCD

Слични производи во категоријата..