• Обновено
[ KLD Мастило ] 1PCS x 1000ml Компатибилен BCI-1411 BCI1411 ЦРНА Боја мастило за W7200 W8200 W8400 Голем Формат Печатач
zoom_in

[ KLD Мастило ] 1PCS x 1000ml Компатибилен BCI-1411 BCI1411 ЦРНА Боја мастило за W7200 W8200 W8400 Голем Формат Печатач

DEN 240.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
KLDink
Компатибилен Бренд:
CANON
Број На Модел На:
BCI-1411
Тип:
мастило рефил кит
боја:
Црна
Мастило видови:
Боја-врз основа
Содржина:
1000ml
Место на Потекло:
Кина (Копно)
користат за:
W8400/W8200/W7200
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата..