• Обновено
10cmX10m Водоотпорен Лепило Рана Облекување Медицински Фиксација Лента Водоотпорен Фластер Фиксација За Преливи
zoom_in

10cmX10m Водоотпорен Лепило Рана Облекување Медицински Фиксација Лента Водоотпорен Фластер Фиксација За Преливи

DEN 232.56

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Бренд Име:
KIFIT
Ефект:
Коска Нега
Број На Модел На:
417900
Материјал:
Spunlace,СТП

Слични производи во категоријата..