• Обновено
NP20LP NP-20LP за NEC NP-U300X U300X NP-U300XG U300XG NP-U300X-WK1 NP-U310W NP-U310WG NP-U310W-WK1 Проектор Светилка Со домување
zoom_in

NP20LP NP-20LP за NEC NP-U300X U300X NP-U300XG U300XG NP-U300X-WK1 NP-U310W NP-U310WG NP-U310W-WK1 Проектор Светилка

DEN 768.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
XIM
Број На Модел На:
NP20LP
Тест:
Сите светилки се тестирани пред превозот
Тип:
Проектор голи светилка со домување
Гаранција:
180 дена
производство:
Сите светилки се произведуваат во нашата фабрика
Дел Број:
NP20LP
Компатибилен Проектор :
за NEC NP-U300X U300X NP-U300XG U300XG NP-U300X-WK1 NP-U310W NP-U310W

Слични производи во категоријата..