• Обновено
Сопствен Свадбена Торта Topper - Персоналните Лопез И Од Неодамна Црна/Gold/Сребрена Торта Topper
zoom_in

Сопствен Свадбена Торта Topper - Персоналните Лопез И Од Неодамна Црна/Gold/Сребрена Торта Topper

DEN 314.64

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
злато, сребрена, црвена, црна, огледало злато, огледало сребро.
Повод:
Роденден,Годишнина,Матура,Свадба & Ангажман,Свадба
Шема:
Невестата & Младоженецот,Писмо
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
170716005
Материјал:
Акрилик

Слични производи во категоријата..