• Обновено
6pcs срцето-во облик на овошје торта СТП лажни леб торта модел свадба декорација десерт декорација изложба
zoom_in

6pcs срцето-во облик на овошје торта СТП лажни леб торта модел свадба декорација десерт декорација изложба

DEN 311.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Стил:
Модерна
Материјал:
ПВЦ
Тема:
Цвет
Бренд Име:
SAFEBET
боја:
Богати Бои
Материјал:
ПВЦ

Слични производи во категоријата..