• Обновено
Witblue Нови LCD Дисплеј Матрица За 9 YH090IF50H-А ЗА Таблет внатрешна LCD екран панел Модул Замена Бесплатен Превозот
zoom_in

Witblue Нови LCD Дисплеј Матрица За 9 YH090IF50H-А ЗА Таблет внатрешна LCD екран панел Модул Замена Бесплатен Превозот

DEN 451.44

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
YH090IF50H-А ЗА ЛСД екранот
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
witblue
Тип На Производ:
Таблета LCD

Слични производи во категоријата..