• Обновено
Риба Корални 64x40cm Везана Дијамант Везови Сликарство Дома Декорација Дијамант Мозаик Шема Полн Плоштад Дијамант Сликарство
zoom_in

Риба Корални 64x40cm Везана Дијамант Везови Сликарство Дома Декорација Дијамант Мозаик Шема Полн Плоштад Дијамант

DEN 568.08

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Рамка:
No
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Модерна
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Бренд:
CX
Број на Бои:
30-45 боја за нормално
Големина:
64x40cm

Слични производи во категоријата..