• Обновено
KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 24+16 За Geely EC7, (2013-) Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви Автомобил Додатоци Стил
zoom_in

KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 24+16 За Geely EC7, (2013-) Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви Автомобил

DEN 379.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Објектот Должина:
24 and 16 inch
Бренд Име:
KAWOO
За Возило Брендови/Модел:
Geely
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Природна Гума
Geely BL-Година:
2013
Geely Модел:
BL
Година:
2017Year
Име На Модел:
КА-JLQ-07
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Специјални Функции:
HD чистење на ветробранското стакло
Објектот Тежина:
0kg
Големина:
24+16
Geely Модел:
За EC7
Година:
2013-

Слични производи во категоријата..