• Обновено
4pcs/многу 2.8 инчи Multicolor Далечински контролирани Led Вазна Светлина Мала Светлина База за Shisha Наргиле свадба партија декорација светла
zoom_in

4pcs/многу 2.8 инчи Multicolor Далечински контролирани Led Вазна Светлина Мала Светлина База за Shisha Наргиле свадба

DEN 432.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Емитуваат Боја:
RGB со далечинско
Wattage:
3W
Употреба:
празник
Глава Број:
1-19 глава
Напон:
3V
Должина:
2.8inch
Празник Име:
Божиќ
Осветлување Растојание:
1-5m
сертификација:
CE,RoHS,EMC
Повод:
Градина
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Број На Модел На:
KS-SB-010M
Е dimmable:
Yes
Бренд Име:
KITOSUN
Тип На Батерија:
ААА
Гаранција:
една година
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Музика:
Никој
LED сијалица Количина:
10pcs Мулти-бои SMD led светла
LED светла боја:
Мулти-бои, може да се меша за да се 16 различни бои
Извор На Енергија:
3AAA Алкални батерии за светлина, CR2032 за далечински контролер
Траење На Батеријата:
Трае повеќе од 8 Часа
Водоотпорен:
да,водоотпорен дизајн
Големина:
2.8 diameter , 1 tall
Виси Кука:
Со Виси кука . лесно се инсталира
Тежина:
Light is 50 grams
Функции:
далечински контролирани ,водоотпорен дизајн.
Апликации:
Наргиле ,Shisha база ,вазни, стакло , хартија фенер светлина.

Слични производи во категоријата..