• Обновено
Фабрика Цена,Prestigio 3405 ДУО случај Нов Пристигнување Оригинални Кожа Ексклузивни Случај За Prestigio MultiPhone 3405 ДУО Следење
zoom_in

Фабрика Цена,Prestigio 3405 ДУО случај Нов Пристигнување Оригинални Кожа Ексклузивни Случај За Prestigio MultiPhone

DEN 191.28

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Материјал:
PU
Тип:
Случај
Функција:
Анти-удар
Мало Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Случај За Prestigio MultiPhone 3405 ДУО
Бренд Име:
ACROLRS
Компатибилен Бренд:
Prestigio
боја:
црна, сина, кафена и црвена Роза розова боја црвена
фабрика:
Yes
во парк:
Yes
Трговија на големо:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата..