• Обновено
Flyhawk FH3005 1/72 германски Pz. Kpfw II Ausf J(VK.16.01)
zoom_in

Flyhawk FH3005 1/72 германски Pz. Kpfw II Ausf J(VK.16.01)

DEN 296.40

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Возило:
Резервоар
Предупредување:
14+
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 14 години
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Скала:
1
Број На Модел На:
FH3005
Тип:
Резервоар
Тема:
Возило

Слични производи во категоријата..