• Обновено
5 Групи Антички Бронза Магнетски Затворач За Употреба Со 13MM Рамен Кожа Кабелот
zoom_in

5 Групи Антички Бронза Магнетски Затворач За Употреба Со 13MM Рамен Кожа Кабелот

DEN 186.72

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
SunMoon
Објектот Должина:
0inch
Број На Модел На:
Clasps & Куките
Објектот Ширина:
0inch
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
0inch
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
боја:
античкиот бронза
Дупка со ГОЛЕМИНА:
13*2.2 mm
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Големина:
13x2mm

Слични производи во категоријата..