• Обновено
Напред & Назад ПРЕДВОДЕНА од Карбонски Влакна Мотоцикл Пак Сигнал Интегрирани Огледало За Хонда CBR1000RR 2004 2005 2006 2007
zoom_in

Напред & Назад ПРЕДВОДЕНА од Карбонски Влакна Мотоцикл Пак Сигнал Интегрирани Огледало За Хонда CBR1000RR 2004 2005

DEN 863.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Објектот Висина:
5cm
Бренд Име:
evomosa
Име На Модел:
Пак Сигнал огледала
Објектот Ширина:
8.4cm
Објектот Должина:
26cm
Материјал Тип:
Огледало Материјал
Објектот Тежина:
650g

Слични производи во категоријата..