• Обновено
4Pcs Далечински Управувач Автомобил Гума Пневматик Гуми Тркала HSP 112*43mm За 1/8 Nitro Моќ Кабриолет Baja HPI HIMOTO
zoom_in

4Pcs Далечински Управувач Автомобил Гума Пневматик Гуми Тркала HSP 112*43mm За 1/8 Nitro Моќ Кабриолет Baja HPI HIMOTO

DEN 194.40

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
EQcts
Алатка Материјали:
Сечење
Материјал:
Гума
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Надградба На Делови/Додатоци:
Гуми
Број На Модел На:
180041-180057
Четири тркала Атрибути:
Гуми
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Гуми

Слични производи во категоријата..