• Обновено
KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 22+21 За Порше 911(996&997),(1997-2011) Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви Автомобил Додатоци
zoom_in

KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 22+21 За Порше 911(996&997),(1997-2011) Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви

DEN 379.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Објектот Должина:
22 and 21 inch
911-Година:
2010,1997,2006,2002,2001,2009,1998,2003,2004,2007,2011,2005,1999,2008,2000
Порше Модел:
911
Материјал Тип:
Природна Гума
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
За Возило Брендови/Модел:
Порше
Бренд Име:
KAWOO
Година:
2017Year
Специјални Функции:
HD чистење на ветробранското стакло
Име На Модел:
КА-BSJQ-05
Објектот Висина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Големина:
22''+21
Година:
1997-2011

Слични производи во категоријата..