• Обновено
Автоматско затемнување заварување filter/маска за заварување(YXE-616G)ADF-616G
zoom_in

Автоматско затемнување заварување filter/маска за заварување(YXE-616G)ADF-616G

DEN 1488.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Погледнете Област:
100x45mm
Чувствителност:
Stepless Прилагодливи(Внатре)
Бренд Име:
XIDIN
Соларен Погон:
Yes
Автоматско Затемнување:
Yes
Шлем Материјал:
Најлон
Напојување:
Соларни ќелии&Заменливи Li-батерии
Се Префрлат На Време:
1/30000s
Број На Модел На:
YXE-616G
EN379 1/1/1/2:
DIN4/9-13
Соларни ќелии&Заменливи Li-батерии:
100x45mm
4 лак сензор:
СЛАБА БАТЕРИЈА
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата..