• Обновено
Зелена Часовничар Замена Види Алатка Притиснете Го Поставите Назад Случај Поблиску Се Види Поправка Алатка За Полнење
zoom_in

Зелена Часовничар Замена Види Алатка Притиснете Го Поставите Назад Случај Поблиску Се Види Поправка Алатка За Полнење

DEN 2856.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Поправка Алатки & Колекции
Објектот Должина:
10inch
Објектот Дијаметар:
10inch
Тип:
Алатки
Материјал:
Челик
Функција:
види притискање настроената
Објектот Висина:
10inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Број На Модел На:
501013
Бренд Име:
CHAINDA

Слични производи во категоријата..