• Обновено
BROSHOO Автомобил Wiper Нож У кука 14 16 17 18 19 20 21 22 24 26 инчен Природна Гума лента ветробранското стакло стакло Авто Автомобил додатоци
zoom_in

BROSHOO Автомобил Wiper Нож У кука 14 16 17 18 19 20 21 22 24 26 инчен Природна Гума лента ветробранското стакло стакло

DEN 162.96

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Објектот Должина:
14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26
Camry-Година:
2008,1997,2003,1986,1989,2011,2016,1996,1984,2010,2013,1990,1993,2015,2009,1991,2002,1994,1992,1983,2007,2014,2001,2005,2006,1999,2004,1985,1998,2012,1995,1987,1988,2000
Тојота Модел:
Camry
Специјални Функции:
Чистење на ветробранското стакло
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Објектот Тежина:
200g
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
BROSHOO
Година:
2017Year
Материјал Тип:
Природна Гума
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
SY-UM-001
Објектот Ширина:
0inch
КВАЛИТЕТОТ ТИП:
А+Одделение
Рамка Материјал:
ABS
Автомобил Производител:
Хонда
Автомобил Направи:
У кука модел
Година:
Универзална Сите

Слични производи во категоријата..