• Обновено
Дигитални Влажност на Воздухот Контролер 10% ~ 99% RH 220V 10A Hygrometer со Влажност Сензор СТП Одложи за Заштита на Функција
zoom_in

Дигитални Влажност на Воздухот Контролер 10% ~ 99% RH 220V 10A Hygrometer со Влажност Сензор СТП Одложи за Заштита

DEN 531.12

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Дисплеј Тип:
Дигитални
Бренд Име:
KETOTEK
Моќност Тип:
полнач
Стил:
Стои Станица
Макс Мерење На Температурата:
49°C & Под
Големина На Дисплеј:
1.9 Инчи & Под
Број На Модел На:
воздушна влажност контролер
Употреба:
Апарати за домаќинство
Теорија:
влажност контролер

Слични производи во категоријата..