• Обновено
500pcs 5mm Рамен Врвот Зелен Широк Агол Светлина светилка Диоди LED ултра светла светилки емитуваат диоди 5mm Сијалица Супер монистра светлина
zoom_in

500pcs 5mm Рамен Врвот Зелен Широк Агол Светлина светилка Диоди LED ултра светла светилки емитуваат диоди 5mm Сијалица

DEN 271.92

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
5mm Рамен врв
Бренд Име:
HVIERO
Emited Боја:
Зелена
леќи во боја:
водата јасно
Состојба:
100% нови
Светлосен Интензитет:
14000MCD

Слични производи во категоријата..