• Обновено
Микс 130pcs англиски букви А до Ш античкиот бронза diy слајд шарм одговара на Европската нараквици на жените појас јаки 10089
zoom_in

Микс 130pcs англиски букви А до Ш античкиот бронза diy слајд шарм одговара на Европската нараквици на жените појас

DEN 127.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Дијаметар:
7inch
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
yes
Накит Наоди Тип:
Конектори
Тип На Објект:
Шарм
дупка кол:
7 *2 (Може преку 7mm бенд)
Пол:
Унисекс
Тема:
Дизајн на моделот DIY Подарок
боја:
античкиот бронза

Слични производи во категоријата..