• Обновено
10pcs КРИ XBD 3W LED Висока Моќност LED Чип Црвени LED Диоди 1-3W Црвени Диоди DIY За Аквариум / LED Проект со 20MM 16MM ПХБ.
zoom_in

10pcs КРИ XBD 3W LED Висока Моќност LED Чип Црвени LED Диоди 1-3W Црвени Диоди DIY За Аквариум / LED Проект со 20MM

DEN 206.16

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Wattage:
16MM PCB, 20MM PCB
Тип На Објект:
LED Светилки
сертификација:
CE,RoHS
Led Сијалица Тип:
Меур Топката Сијалица
Обликот:
Нередовните
Напон:
2.2-2.4V
Просечен Живот (часот):
100000
LED Чип Бренд:
Кри
Моќ Толеранција:
1%
Повод:
дневна соба
Број на LED Чип:
1 buc
Прозрачна Флукс:
До 249 Lumens
Зрак Агол(°):
120°
Бренд Име:
HotRed
Должина:
20mm
База Тип:
2.2-2.4 V

Слични производи во категоријата..