• Обновено
DC 5V-12V Micro Electret Засилувач МИКРОФОН Кондензаторот Мини Микрофон Засилувач Одбор
zoom_in

DC 5V-12V Micro Electret Засилувач МИКРОФОН Кондензаторот Мини Микрофон Засилувач Одбор

DEN 78.24

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Моќ Дисипација:
Излезна Моќност
Број На Модел На:
засилувач одбор
Бренд Име:
TCAM
Температурата На Работа:
Нормално
Состојба:
Нови
Напон:
DC 5V-12V
Тип:
Логиката Идентичен
Примена:
засилувач одбор
Пакет:
засилувач одбор

Слични производи во категоријата..