• Обновено
Антички Бакар Spacer Монистра Рамка за Накит Наоѓање, 9x4mm Метал Гранулирана Мушка Рамка
zoom_in

Антички Бакар Spacer Монистра Рамка за Накит Наоѓање, 9x4mm Метал Гранулирана Мушка Рамка

DEN 100.32

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Објектот Дијаметар:
0.9cm
Објектот Должина:
0.9cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
90g
Објектот Ширина:
0.9cm
Објектот Висина:
0.35cm
Производ Карактеристики:
Трговија На Големо Мушка Рамки
Број На Модел На:
10020909
Тип На Објект:
накит наоди
боја:
антички бакар
Пакување:
20pcs/торба

Слични производи во категоријата..