• Обновено
Секси кралицата е омилени чевли сандали за време 15 сантиметри висока пета чевли модел фаза на жените чевли
zoom_in

Секси кралицата е омилени чевли сандали за време 15 сантиметри висока пета чевли модел фаза на жените чевли

DEN 1656.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Број На Модел На:
Ж-245
Обвивка Материјал:
PU
Бренд Име:
YIZHOULI
Стил:
Слатка
Сандала Тип:
Гладијатор
Назад Контра Тип:
Пред & Задните Рака
Горниот Материјал:
ПВЦ
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Платформа Висина:
3-5cm
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Insole Материјал:
Гума
Outsole Материјал:
ПВЦ
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Шаблон Тип:
Цврста
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Моден Елемент:
Тока
Високи Потпетици:
15cm
Платформа:
5cm
Пол:
Жените
Кожа Стил:
Мека Кожа
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Декорација:
Cut-Испис
Процесот:
Лепило

Слични производи во категоријата..