• Обновено
Бесплатни Пост Нови 1x 3-Рака Страна Четка за iRobot Roomba 500/600/700 Вакуум Чистење Алатка
zoom_in

Бесплатни Пост Нови 1x 3-Рака Страна Четка за iRobot Roomba 500/600/700 Вакуум Чистење Алатка

DEN 72.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
yijia
Број На Модел На:
за iRobot Roomba 500/600/700 Чисти со Правосмукалка
Вакуум Дел Тип:
Четки
Тип:
Правосмукалка Делови
Серија:
500/600/700
филтер за полнење:
замена четка
четка:
1
боја:
како Слика
Материјал:
Најлон
Oright:
шенжен
Arritube:
Вакуум Чистење Алатка
Употреба:
Домаќинство Чистење
превозот:
Бесплатен превозот
браник лента:
1

Слични производи во категоријата..