• Обновено
J7 J700 Калено Стакло 9H 2.5 D Премиум Екран Заштитник Филм За Samsung Галакси J7 2015 J700 5.5
zoom_in

J7 J700 Калено Стакло 9H 2.5 D Премиум Екран Заштитник Филм За Samsung Галакси J7 2015 J700 5.5

DEN 35.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Употреба:
Мобилен Телефон
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Со Мало Пакет:
No
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J7
Бренд Име:
HANPINYOU
На работ на работ Покриеност:
No
Карактеристики:
Анти-Нула, Анти-Да Се Загрози, Сјајни, Перат
Тип:
Пред Тешка Екран Заштита Shield Покрие Зајакнато Кожата
Екран Заштитник Тип:
HD Јасно Калено Стакло Guard
Transparence:
Транспарентен Ултра Јасно
Дебелина:
0.3 mm
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка
Количина:
1 Компјутер
Компатибилен Модел:
За Samsung Галакси J7 (2015) J700 5.5 Инчен

Слични производи во категоријата..