• Обновено
Безжичниот водоотпорен автомобил приемникот и предавателна +4 ir автомобил обратен камера +800*480 паркинг mirrror за видови на автомобили
zoom_in

Безжичниот водоотпорен автомобил приемникот и предавателна +4 ir автомобил обратен камера +800*480 паркинг mirrror

DEN 1084.56

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Сместување:
Sunvisor
Објектот Тежина:
800g
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
BARCEEN
Објектот Големина:
31.*16*7
Големина На Дисплеј:
4.3
Име На Модел:
JF-MN01
Резолуција:
800x480
Резолуција:
800*480
Функција:
безжична автомобил камера и монитор
вода-доказ:
IP 69K
Ноќ визија:
Yes
Шок-Доказ:
Yes
Екранот:
LCD
сензор на слика:
ccd
Следи Големина:
4.3
Школка Материјал:
Пластични
Сместување:
Sunvisor

Слични производи во категоријата..